Gönderen Konu: Korsanlar bir gemimizi daha kaçırdı  (Okunma sayısı 1784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Korsanlar bir gemimizi daha kaçırdı
« : 08 Temmuz 2009, 10:15:16 »
Bir Türk gemisi kaçırıldı.

08.07.2009 09:56
Somali'de Türk bayraklı ''Horizon-1'' adlı yük gemisi, deniz haydutları tarafından ele geçirildi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Suudi Arabistan'dan Ürdün'e giden, ''Horizon-1'' adlı yük gemisine, TSİ 08.15'te deniz haydutları saldırdı. 33 bin metrik ton sülfür yüklü geminin deniz haydutlarınca ele geçirildiği bildirildi.

23 Türk mürettebatın bulunduğu gemi ile bağlantı kurulamadığı ve gemide bulunan uydu telefona yanıt verilmediği ifade edildi.

Deniz haydutlarının, herhangi bir talepte bulunmadıkları da kaydedildi.

AA
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Pardus-TR

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: Korsanlar bir gemimizi daha kaçırdı
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2009, 22:12:50 »
Uluslararası güç nerede, bizim gemilerimizde oradaydı, TCG-GEDİZ olması lazım gemimizin, korsanlar sabah saati gizli görev mi, çıkartma mı icra etmişler gemimize yani kimse duymadan ?

Çevrimdışı Phoenix

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: Korsanlar bir gemimizi daha kaçırdı
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2009, 00:29:49 »
Aslında ne kadar genişlikte bir alan bu tam olarak bilmiyoruz.
İkincisi, sivrisinekleri tek tek avlamak yerine bataklığı kurutmak gerekiyor. Demek ki bu da pek mümkün değil.
Oradaki insanlar yoksulluktan dolayı bu işi karlı bulmuşlar ve canlarını tehlikeye atarak tüm dünyaya karşı duruyorlar.
Yapılacak şey nedir dersen, emin ol ben de bilmiyorum.