Gönderen Konu: Akıncı İHA Projesi  (Okunma sayısı 188876 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmet05

• DefenceTurk
  • *
  • 134
  • DefenceTurk.com
Ynt: Akıncı İHA Projesi
« Yanıtla #770 : Bugün, 10:19:01 »
Dün yazdığım doğru olarak bir yerde kalsın, bugün baktığımda bayrak çizmesi çok yerinde olmuş. İran, Reisi'nin Akıncı tarafından bulunduğunu inkar etmiş, oysa dün bizzat Akıncı personeli peşinen cevaplarını vermiş...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 617
« Yanıtla #771 : Bugün, 10:22:44 »
Dün yazdığım doğru olarak bir yerde kalsın, bugün baktığımda bayrak çizmesi çok yerinde olmuş. İran, Reisi'nin Akıncı tarafından bulunduğunu inkar etmiş, oysa dün bizzat Akıncı personeli peşinen cevaplarını vermiş...

Acemler işte. Her zamanki halleri. Ben epey zamandır ciddiye almıyorum kendilerini. Palavracılar.  ;D ;D

Neyse ki biz insanlık görevimizi yaptık. Gerisi onların sorunu.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 187
  • DefenceTurk.com
Akıncı İHA.
« Yanıtla #772 : Bugün, 11:08:27 »
Alıntı
AKINCI İHA Görevini Başarıyla Tamamladı!

İran Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki heyeti taşıyan helikopterin gerçekleştiği kazada, bir adet AKINCI İHA, Batman'dan havalanarak bölgeye intikal etti.

Burada çalışmalarını sürdüren Bayraktar AKINCI, Reisi'nin içinde bulunduğu helikopterin enkazına ulaşarak başarıyla görevini yerine getirdi.

https://www.instagram.com/p/C7MOkzUoLL8/?igsh=ajNoMTh3cDBpNjlm

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 266
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #773 : Bugün, 12:33:19 »
İki nedenle İran Hükumeti inkar yolunu seçti:

1- İran basını, askeri bir aracın ve hem de hasım belledikleri Türkıye'ye ait askeri bir aracın, İran hava sahasına kabul edilmesini ağır şekilde eleştirdi.

2- İranlılar, dronlarımız şöyle iyi ve böyle şahane diyerekten, propaganda yapıyorladı durmadan. Bu "şahane" dronlarını neden basit bir arama görevinde kullanamadıklarını izah edemezlerdi.  ;D

Bu Acemler, palavracı eziklerden başka bir şey değiller!  >:(
« Son Düzenleme: Bugün, 12:35:00 Gönderen: Merzifonlu »

Çevrimdışı Efes

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #774 : Bugün, 12:36:13 »
http://www.instagram.com/p/C7NF3auMJiL/?igsh=MTl2eW5tNW5kam82aQ==
İranlı sanatçı gülşiftah farahani kazayı böyle yorumlamış
« Son Düzenleme: Bugün, 12:37:01 Gönderen: Efes »

Çevrimdışı buraktunahan

• DefenceTurk
  • *
  • 73
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #775 : Bugün, 14:51:47 »
Gökvatana Türk Bayrağı çizerek imza atan yiğidin alnından öpüyorum.  :)

Zoruna gidenin borusuna gitsin...

Azebaycan savaşında Ermenistan'a destek sağlayan bir ülkeden bahsediyoruz sonuçta. Pakistana geçenlerde durduk yerde balistik füze atan bir ülke bunlar.

Bügün bu ülkede Afganlı mülteci, Suriyeli milteci sorunu varsa dolaylı olarak bu iran yüzündendir.  Hizbullahı, haşdi şabiyi kullanarak Sünni Suriyelileri kuzeye (Türkiyeye) sürdüler. Afganlıları sınırımıza kadar bunlar taşıdı. PKK sorunu bu kadar uzadıysa dolaylı olarak PEJAK'a destek sağlayan bu iran yüzündendir.

Ortadoğuda mezhep savaşlarını körükleyen, İsraile amerikaya zarar vermeyip sırf mezhebi farklı diye yüzbinlerce sünni müslümana eziyet eden bunlar değil mi?

Daha sayayım mı?

Teknolojimizle gökvatana bayrak çizmenin nesinden utanıyorsunuz?

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 461
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #776 : Bugün, 15:06:56 »
Bu bayrak çizme olayının doğru olmadığını yazanlar da çok... Teyitli bilgi mi acaba?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 617
« Yanıtla #777 : Bugün, 15:23:21 »
Gökvatana Türk Bayrağı çizerek imza atan yiğidin alnından öpüyorum.  :)

Zoruna gidenin borusuna gitsin...

Azebaycan savaşında Ermenistan'a destek sağlayan bir ülkeden bahsediyoruz sonuçta. Pakistana geçenlerde durduk yerde balistik füze atan bir ülke bunlar.

Bügün bu ülkede Afganlı mülteci, Suriyeli milteci sorunu varsa dolaylı olarak bu iran yüzündendir.  Hizbullahı, haşdi şabiyi kullanarak Sünni Suriyelileri kuzeye (Türkiyeye) sürdüler. Afganlıları sınırımıza kadar bunlar taşıdı. PKK sorunu bu kadar uzadıysa dolaylı olarak PEJAK'a destek sağlayan bu iran yüzündendir.

Ortadoğuda mezhep savaşlarını körükleyen, İsraile amerikaya zarar vermeyip sırf mezhebi farklı diye yüzbinlerce sünni müslümana eziyet eden bunlar değil mi?

Daha sayayım mı?

Teknolojimizle gökvatana bayrak çizmenin nesinden utanıyorsunuz?

Pek üzerime alınmadım ama cevap vereyim. İran Cumhurbaşkanının düşen helikopterini aramakla görevlendirilen İHA'nın rotasıyla Ay-Yıldız çizmesi iddiasını doğru kabul edersek; bu kadar saydığın konulara karşılık yapılmışsa, İran Cumhurbaşkanının düşen helikopterini aramaya yardım amaçlı bir görev mi beklenmiş? Daha önce de yapılabilirmiş bence.  ;D ;D

Bu manyaklar şimdi bunu bizden bilirler.  :o ;D
Hiç başka işimiz yok ya!

Belki de İHA'nın o günkü görevi 19 Mayıs nedeniyle Ay-Yıldız çizmekti! Sonra araya diğer görev kaynadı. İkisini birden yapıverdi. Neden olmasın.  ::) ::)
« Son Düzenleme: Bugün, 15:24:56 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com