HOBİLERİNİZ, TASARIM VE DİĞER KONULAR > Tasarımlar

TC-M1 Hava Savunma Aracı (Kendi Tasarımım)

(1/1)

Hesabı silebilirsiniz:
Merhaba arkadaşlar,TC-M1 ile tanışın,herşeyiyle kendi tasarımımdır,isim olarak TC-M1'i uygun buldum,henüz tamamlanmamıştır,üzerine çok güzel planlarım olan bir çalışmadır,ilk 2 görüntü hava savunma versiyonudur,diğer 2 görüntü muharebe aracıdır,vakit buldukca tamamlamaya çalışacağım.
Sinan Şengül
sinan3d@hotmail.com
http://sinansengul3d.blogspot.com/

gunay1995:
Kardeşim gerçekten çok güzel olmuş eline sağlık.
Ben de 3B tasarımlar ile ilgiliyim fakat acemi olduğum için hangi programı seçeceğimi bilemiyorum rica etsem bana bir program önerir misin?

Hesabı silebilirsiniz:

--- Alıntı yapılan: gunay1995 - 14 Ekim 2012, 15:42:46 ---Kardeşim gerçekten çok güzel olmuş eline sağlık.
Ben de 3B tasarımlar ile ilgiliyim fakat acemi olduğum için hangi programı seçeceğimi bilemiyorum rica etsem bana bir program önerir misin?

--- Alıntı sonu ---
Teşekkürler,program olarak 3DS Max'i öneririm tek sınırı hayal gücünüz :)
Vektörel çizimler yapacaksanız Solidworks,Autocad,Catia,Rhino...karakter modelleme yapacaksanız Zbrush veya Mudbox animasyon:Maya,Cinema4D vs. başka programlarda var bunlar benim tercihlerim,siz hangi konuda geliştirmek istiyorsanız o konu ile ilgili programı öğrenin,başlangıçta bu programların demosunu kendi sitelerinden indirip deneyin,hangisinin kullanımı ve kaynak bulması size uygun gelirse onu tercih edin derim,yani iş sizde bitiyor :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git