TÜRK SAVUNMA SANAYİ > Yerli Hava Sistemleri ile İlgili Gelişmeler

KAAN 5. Nesil Savaş Uçağı Projesi

<< < (1281/1304) > >>

カメせ:

--- Alıntı ---Bugün SSB'de imzalanan sözleşmelerin özeti

💢 44 adet HÜRKUŞ-B (Toplamda 55 adet)
💢 20 adet KAAN (Blok 10/Tahmini rakam)
💢 12 adet HÜRJET (Blok 1)
💢 20 adet GÖKBEY (Yurtiçi için +100 ihtiyaç)

SSB ve TUSAŞ arasında 2016 yılında imzalanan MMU Geliştirme Projesi Dönem 1/Aşama 1 sözleşmesini Aşama 2 faaliyetlerini başlatmak üzere geliştiriyoruz.

💢 Bu sayede KAAN Blok 10 detay tasarımı başlıyor.

💢 İlk geliştirme test uçağının ilk uçuşu ve yürütülecek test faaliyetleri, test uçakları için üretim ve uzun tedarik süreci malzeme ve ekipmanlarının tedarik süreci, üretim ve montaja ilişkin faaliyetler ve Aşama 2 faaliyetleri için alt yüklenici firmalarla sözleşme ve tedarik faaliyetlerinin yapılması ve ilerletilmesi kapsama alınacak.
youtu.be/ZhgCXY1E5vs?si=8fZvktC4C1qiRtn2https://gdh.digital/gdhdefence?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAaaEYxFDPL5WXd6vBr9b0F8XgOyMCnG5RGz26FpWCX2XhIpd6S9PnrDLYLQ_aem_AdM_LMac4yrSFkMmZKn4mjYZfWCapKc96Ud95jD6uIiIr9eG6oqMFA7feXitO9bgCkJ7FoHgDww-7k5nyiTF-LvW
--- Alıntı sonu ---

Archangel99:
KAAN için Altınay Savunma tarafından geliştirilen salan sisteminin, yaklaşık 250 uçağa entegre edilmesi planlanıyor.

Salan sistemi, 8 hedefe operasyon kabiliyeti sunacak.

Böylece en az 250 adet KAAN'ın HvKK'ya teslim edileceğini de öğrenmiş olduk.

mavi1991:
Walla bu yoklukta nasıl uçak gemisi, 1000 adet Altay, 250 adet çift motorlu savaş uçağı yapacağız merak ediyorum, daha tane tane light sınıf fırkateyn yaparken işimiz zor

Denizci16:
Aaaa çok Ayıp ben o işi çoktan çözdüm

Eee üüü projelerimizde mültecileri çalıştırcaz,karşılığında Dünya merkezi Bankasından mülteci destekli kredi diye borç alacaz

Bunu da İmf'ye kredi veren dünya liderimiz sn . Recep Tayyip Erdoğan yapacak inşallah...

M.B.T:

--- Alıntı yapılan: Denizci16 - 30 Nisan 2024, 20:04:18 ---Aaaa çok Ayıp ben o işi çoktan çözdüm

Eee üüü projelerimizde mültecileri çalıştırcaz,karşılığında Dünya merkezi Bankasından mülteci destekli kredi diye borç alacaz

Bunu da İmf'ye kredi veren dünya liderimiz sn . Recep Tayyip Erdoğan yapacak inşallah...

--- Alıntı sonu ---
Multeci konusunu dunya  belediye baskani  ekrem imamoglu halletti. ;D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git