Gönderen Konu: Zeytin Dalı Harekatı (AFRİN OPERASYONU)  (Okunma sayısı 143001 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
Ynt: Zeytin Dalı Harekatı (AFRİN OPERASYONU)
« Yanıtla #590 : 26 Şubat 2018, 18:02:27 »
Kaldır o ele geçen yerleri haritadan bir ay önceye dön. Sınırda kim var Türk ordusu var. O hilal değilmiydide bu hilal oluyor. Saçma yani ben onu diyorum. Gazeteciyle alay ediyorum saçma konuşuyor hiç bir anlamı yok hilal diye bir şey yok o harekatta ne taktik anlamda ne başka anlamda. Yani o sol üst köşeyi almayınca çember tamamlanmıyormu arkası zaten Anadolu Rusya değilki.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 18:03:23 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 197
« Yanıtla #591 : 26 Şubat 2018, 18:20:07 »
Haritaya baktığımızda ele geçirilen bölge ne şeklinde görünüyor Serkan üstadım?

Altına bunu da ekleyelim bu harekat Turan orduların bildiğimiz hilal harekatından farklı.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 18:49:14 Gönderen: Tigerfish »

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #592 : 26 Şubat 2018, 18:26:55 »
Öliyimde bütün forum kurtulsun. 
beğen

Çevrimdışı TR-Militarist

• DefenceTurk
  • *
  • 9
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #593 : 26 Şubat 2018, 18:52:10 »

Serkan haklısın yani dediğin gibi yöntem ve taktik anlamda bir hilalden bahsedilmiyor sadece sınır hattı o biçimde olduğundan
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 19:03:11 Gönderen: TR-Militarist »

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #594 : 26 Şubat 2018, 19:50:14 »
Kaldır o ele geçen yerleri haritadan bir ay önceye dön. Sınırda kim var Türk ordusu var. O hilal değilmiydide bu hilal oluyor. Saçma yani ben onu diyorum. Gazeteciyle alay ediyorum saçma konuşuyor hiç bir anlamı yok hilal diye bir şey yok o harekatta ne taktik anlamda ne başka anlamda. Yani o sol üst köşeyi almayınca çember tamamlanmıyormu arkası zaten Anadolu Rusya değilki.
Sonuç olarak hilal şeklinde mevzilerini kaybettiler.

Çevrimdışı Denizci

• DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #595 : 26 Şubat 2018, 21:00:55 »
Forumumuzdaki tartismalari zevkle izliyorum. Katilimcilar, kendi görüs ve perspektifleri dogrultusunda, bir konu üzerinde diger katilimcilarla paralel  veya zit fikir ifade ediyorlar; Bundan daha dogal bir sey olamaz. Ben daima hakikatin iki uç noktalarin ortasinda bir yerlerde olduguna inanalardanim. Serkan bey bazi konularda diger katilimcilara göre uç noktada olabilir, ama ben Serkan beye ihtiyacimiz olduguna inaniyorum. O bize dogruyu göstermekten çok bizim  topluca dogru yolu bulmamizi saglar diye düsünüyorum. Zira su anda, kimse neyin dogru neyin yanlis oldugunu bilmiyor, sadece kendi öz deneyim,egitim, kültür, vs dogrultusunda fikir beyan ediyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #596 : 26 Şubat 2018, 22:45:24 »
Ne hilalmiş arkadaş! :o  :o :o

Forumumuzdaki tartismalari zevkle izliyorum. Katilimcilar, kendi görüs ve perspektifleri dogrultusunda, bir konu üzerinde diger katilimcilarla paralel  veya zit fikir ifade ediyorlar; Bundan daha dogal bir sey olamaz. Ben daima hakikatin iki uç noktalarin ortasinda bir yerlerde olduguna inanalardanim. Serkan bey bazi konularda diger katilimcilara göre uç noktada olabilir, ama ben Serkan beye ihtiyacimiz olduguna inaniyorum. O bize dogruyu göstermekten çok bizim  topluca dogru yolu bulmamizi saglar diye düsünüyorum. Zira su anda, kimse neyin dogru neyin yanlis oldugunu bilmiyor, sadece kendi öz deneyim,egitim, kültür, vs dogrultusunda fikir beyan ediyor.

Biz de bu nedenle ısrarla kendisine katlanıyoruz.  ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Muzoo77

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #597 : 26 Şubat 2018, 22:50:13 »
Ne hilalmiş arkadaş! :o  :o :o

Biz de bu nedenle ısrarla kendisine katlanıyoruz.  ;D
Deme öyle serkan kardeşime! serkan reyiz adamdır :)

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #598 : 27 Şubat 2018, 00:29:34 »
Ben vatanseverim faşistlikte ülkücülerden daha faşistimdir ama kendimi ifade edemiyorum.
beğen

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #599 : 27 Şubat 2018, 00:59:21 »
Bence sen ulusalcisin serkan. Vatan partisi kanadindan...
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''