Anket

Bu modeli beğendinizmi?

Çok beğendim
11 (52.4%)
idare eder
5 (23.8%)
beğenmedim
3 (14.3%)
gerçeğine benzemiyor
0 (0%)
Biraz daha çalışmalısın
2 (9.5%)

Toplam Oy Verenler: 21

Gönderen Konu: MBT-2000 Al-Khalid (yeni modelledim)  (Okunma sayısı 20978 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kosavalı1989

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Ynt: MBT-2000 Al-Khalid (yeni modelledim)
« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2009, 00:11:08 »
sayın amiral bende size destek çıkıyim dedim.arkadaşlar evet kule küçük ama ruslarda t-95 tasaramında aynı şeyi yapmışlar ve bana görede güzel olmuş.arkadaşın bu yaptığıda güzel bana göre.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2009, 00:38:21 »
Tamam da sevgili Kosovalı, arkadaşımın yaptığı yeni bir tasarım değil, var olan bir sistemi modelleme sadece. Var olan sistemin de resmini verdiğim sistem :) .Ama kendi tasarımları da var. Hem de ne tasarımlar. :)

Ayrıca yukarıda örneğini verdiğiniz tasarım da orijinal T-95 ile aynı değil. O da sadece bizimkiler gibi bir çalışma. Onun kulesinin küçük olmasının nedeni de içerisinde insan bulunmaması. Yani insansız kuleye sahip.  ;)

Saygılarımla...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı amiral

• DefenceTurk
  • *
  • 0
    • Askeri Tasarımlar - konsept dizaynlar
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2009, 13:23:11 »
Tamam arkadaşlar önerinizi dikkate alıyorum. fuarda görüşürüz.

Çevrimdışı kosavalı1989

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #13 : 20 Nisan 2009, 20:55:18 »
Tamam da sevgili Kosovalı, arkadaşımın yaptığı yeni bir tasarım değil, var olan bir sistemi modelleme sadece. Var olan sistemin de resmini verdiğim sistem :) .Ama kendi tasarımları da var. Hem de ne tasarımlar. :)

Ayrıca yukarıda örneğini verdiğiniz tasarım da orijinal T-95 ile aynı değil. O da sadece bizimkiler gibi bir çalışma. Onun kulesinin küçük olmasının nedeni de içerisinde insan bulunmaması. Yani insansız kuleye sahip.  ;)

Saygılarımla...

yani bizi kandırmışlar sayın SKYWOLF.nese artık öle denen şeyleri araştırmadan buraya yazmasak iyi olacak galiba ;D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #14 : 20 Nisan 2009, 21:12:32 »
Rica ederim. Forum burası. Düşüncelerinizi başkalarını rencide etmeyecek şekilde yazabilirsiniz. Yanlış da olabilir, doğru da. Sonuçta doğrusunu bilen biri çıkar ve açıklar. Böylelikle bilgi işe yaramış olur. :)
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2009, 21:40:16 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SWAT.TR

• DefenceTurk
  • *
  • 0
    • http://www.turkish-mod-team.com
« Yanıtla #15 : 04 Mayıs 2009, 11:49:31 »
Biraz daha çalışmanız gerekli..Arkadaşlar Bize Süper cobranın 3 d modeli gerekli.ArmedAssault ta uyarlayacağız.. AH-1 Z var   elmizde..ama halen kullanımda bile değil..

Çevrimdışı amiral

• DefenceTurk
  • *
  • 0
    • Askeri Tasarımlar - konsept dizaynlar
« Yanıtla #16 : 04 Mayıs 2009, 22:29:57 »
elimde hem AH-1w hemde Ah-1p modelleri mevcuttur.

Çevrimdışı SWAT.TR

• DefenceTurk
  • *
  • 0
    • http://www.turkish-mod-team.com
« Yanıtla #17 : 06 Mayıs 2009, 18:40:53 »
elimde hem AH-1w hemde Ah-1p modelleri mevcuttur.

Dosayaları  rapide  vs  yüklerseniz  çok iyi olur..

Çevrimdışı Dumlupinar99

• DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #18 : 02 Mayıs 2013, 14:06:44 »
Kule kücük deyip gecmeyin. Gelecegin Tasarimi budur. Kule artik Full otomatik olmali ve Soförün yaninda Komutan ve Nisanci oturmali. Autoloaderli Kule ozaman cok daha kücük ve hafif olabilir. Üstelik NBC Korumasida basitlesir ve Maliyeti düser.

Bundan dolayi Altay Tanki simdiden demode olmus bir Tasarimdir. Gelecegin Ana Muharebe Tanklari saklanip vuracaklar Hedeflerini. Silhouetleri cok düsük olacak. Motorlari Isi ve Ses  yapmayacak fazla. BAE Bugünden itibaren özel Isi simgesini degistiren Plakalar üretiyor.

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #19 : 02 Mayıs 2013, 19:56:37 »
Bilmediğiniz konularda yorum yapmamaya özen gösteriniz... Burayı okuyan insanlar yanlış bilgileniyorlar...