Gönderen Konu: İran saldırı helikopteri ''Shahed 285''  (Okunma sayısı 98081 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
top sabit mi? :O yeni farkettim tek kişi hem kullanıp hemde sabit topu nasıl kullanacak.

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Tek kisinin kullandigi k-50 orneyi var.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
top sabit mi? :O yeni farkettim tek kişi hem kullanıp hemde sabit topu nasıl kullanacak.

Fotoğraflarda sabit görünüyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Biliyorum tabii ki k-50'leri başlığın başından beri yinelenmiş. Ama top sabit :D sen helikopteri tek doğruda ayasrlayıp bu çok teknolojik makine(!) ile vuracaksın. Yani güdümsüz roket attığı görülen bir helikopter ki bilinmeli ki helikopteri hem havada tutup hedef alıp savaşmak uçakta yapmaktan daha tehlikeli ve zor. Bir hat şeklinde düşmana mecburen bodoslama girdiğinizi düşünsenizze hem de 300-400 metre civarına kadar yükseklikte.

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem ama bir karton kutu üzerinde bu kadar konuşulması ve bu kadar vakit harcanması bana garip geliyor,şayet forumda o kadar çok tartışılacak ciddi konu varken.toplam 12 sayfa olmuş konu..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem ama bir karton kutu üzerinde bu kadar konuşulması ve bu kadar vakit harcanması bana garip geliyor,şayet forumda o kadar çok tartışılacak ciddi konu varken.toplam 12 sayfa olmuş konu..

Sabır, Sabır, Sabır... :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
SKYWOLF kilitlesen diyorum konuyu artık iran forumunda bile bu kadar tartışılmadı bu konu  ;D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
SKYWOLF kilitlesen diyorum konuyu artık iran forumunda bile bu kadar tartışılmadı bu konu  ;D

Neden?
Burası bir forum, adı üzerinde. Tabi ki tartışılacak.
Kurallara aykırı bir durum olmadıkça yönetiminin müdahalede bulunması söz konusu olamaz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: İran saldırı helikopteri ''Shahed 285''
« Yanıtla #128 : 29 Kasım 2013, 02:24:27 »

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
Ynt: İran saldırı helikopteri ''Shahed 285''
« Yanıtla #129 : 18 Ocak 2015, 21:36:05 »
Cok ilginc bir heli olmus. Silahı nasıl kullanılacak. Bu heli tek kullanımlık kullan at tadında olmus son haberleri yokmu güncel acaba.