HOBİLERİNİZ, TASARIM VE DİĞER KONULAR > Sohbet

Araba Tavsiyesi

<< < (3/5) > >>

apak:
Dostum ucuza sun diyosan fiat punto falan al 2012 ve üstü 40 ,50 binde
Biraz pahalı olsada olur diyosan audi a3 sportback al geç bu jipler falan yorar sonra seni  her yönüyle en azından 2012 ve üstü arabaya binmiş olursun yakıttan vergiden tasarruf etm8ş olursun.

Canik:
Arkadaşlar 2008 hilux kullanan var mı , nasip olursa almayı düşünüyorum?Bu dört çeker kamyonetler sürekli 4 çeker olarak mı gidiyor?

Mermi:

--- Alıntı yapılan: Canik - 02 Nisan 2018, 01:41:15 ---Arkadaşlar 2008 hilux kullanan var mı , nasip olursa almayı düşünüyorum?Bu dört çeker kamyonetler sürekli 4 çeker olarak mı gidiyor?

--- Alıntı sonu ---

Hocam, yeni kasa hilux 'lar istediğin zaman 4 çekere alabiliyorsun. 2008 biraz eski ama ondada muhtemel istediğin zaman alırsın. Genelde pickup'lar öyledir.

Merzifonlu:
Dayım, "2 çeşit araba vardır" der. a) Mercedes b) Diğerleri  ;D Bu arada, dayım Mercedes fabrikasından emekli oldu.  ::)

Bana kalsa, Toyota Landcruiser'i tek geçerim.

marmara:
X5(E53) 3.0d bazıları yakıt masrafından kaçarak dizeli tercih eder. En berbat dizel motorlu jip diyebilirim, devamlı arıza yapan masrafı bol arabadır. Sağını solunu tamir ettirmekten bezdirir seni.

2004 model Lexus RX300 var elimde, taş gibi araba. 438000km lik araba şu anda, motordan tık ses yok, milyonluk motoru var zaten.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git