TÜRK SAVUNMA SANAYİ > Türk Savunma Sanayinden Genel Haberler

Türk Savunma Sanayinden Haberler İndeks

<< < (2/2)

TAHRIBAT:

--- Alıntı yapılan: aktifkarbon - 07 Mart 2014, 09:48:08 ---
--- Alıntı yapılan: SKYWOLF - 06 Mart 2014, 22:08:20 ---
--- Alıntı yapılan: aktifkarbon - 06 Mart 2014, 17:17:55 ---
--- Alıntı yapılan: SKYWOLF - 22 Şubat 2013, 03:15:07 ---SAVUNMA İHALESİNDE YOLSUZLUK: NBC / KBRN KORUYUCU ELBİSE İHALESİ

--- Alıntı sonu ---

Bu başlık neden kaldırıldı, yada sorun veritabanı arızasından mıdır? öğrenebilirmiyim.

--- Alıntı sonu ---

Konuda bazı şahısların özel hayatını ilgilendiren ifadeler bulunduğu için, ilgili şahısların talebi haklı görülmüş ve konu kaldırılmıştır.

--- Alıntı sonu ---

İlginç!
Bazı kişilerin özel hayatları ülkenin savunma sanayisi ile doğrudan ilişkili ise o özel sayılmaz.
Hukuk denilen birşey var. Hukuk yolunu kullanmayıp arka kapıdan iş yapmaya çalışmaları zaten haksız olduklarının ispatıdır.
....neyse!! Bu gelişme bile bu konuda yazdıklarımı okuduklarını, korktuklarını gösteriyor. Ben bu sayfayı kaydıma alır, beklerim.

--- Alıntı sonu ---

Arkadaşın haklı olduğunu düşünüyorum

SKYWOLF:

--- Alıntı yapılan: aktifkarbon - 07 Mart 2014, 09:48:08 ---
--- Alıntı yapılan: SKYWOLF - 06 Mart 2014, 22:08:20 ---
--- Alıntı yapılan: aktifkarbon - 06 Mart 2014, 17:17:55 ---
--- Alıntı yapılan: SKYWOLF - 22 Şubat 2013, 03:15:07 ---SAVUNMA İHALESİNDE YOLSUZLUK: NBC / KBRN KORUYUCU ELBİSE İHALESİ

--- Alıntı sonu ---

Bu başlık neden kaldırıldı, yada sorun veritabanı arızasından mıdır? öğrenebilirmiyim.

--- Alıntı sonu ---

Konuda bazı şahısların özel hayatını ilgilendiren ifadeler bulunduğu için, ilgili şahısların talebi haklı görülmüş ve konu kaldırılmıştır.

--- Alıntı sonu ---

İlginç!
Bazı kişilerin özel hayatları ülkenin savunma sanayisi ile doğrudan ilişkili ise o özel sayılmaz.
Hukuk denilen birşey var. Hukuk yolunu kullanmayıp arka kapıdan iş yapmaya çalışmaları zaten haksız olduklarının ispatıdır.
....neyse!! Bu gelişme bile bu konuda yazdıklarımı okuduklarını, korktuklarını gösteriyor. Ben bu sayfayı kaydıma alır, beklerim.

--- Alıntı sonu ---

Hukuk yolunu kullanmadıklarına emin misiniz? Bana pek öyle gelmedi de! Hukuk da kişilerin özel hayatının ifşa edilmesine karşı değil mi? Siz hukuk yoluna başvurdunuz mu? Başvurduysanız hakkınızı almış olmanız lazım değil mi? Tabi bunun bir de belgesi olması lazım değil mi?

Konu sadece hukuk kurallarına değil, forum kurallarına da uygun olmadığı için kaldırılmıştır. Bir daha da açılmasına izin verilmeyecektir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git