TÜRK SAVUNMA SANAYİ > Kitap Dergi ve Site Tanıtımları

ÇEŞİTLİ SİTE LİNKLERİ...

<< < (42/43) > >>

Destinyy:
Farklı şeyler düşünürsen tutar belki. Tabi en başından ciddi olmak ve öyle devam ettirmek gerek. Zamanında girdim bir foruma birbirlerine daha komutanım diyorlar öyle ilginç bir sistem sanarsın nizamiye önce orayı tartışma ortamına adapte ettik adam ettik bir şekilde farklı bir site oldu, ayıp ettiler söz dinlemediler siteden çıktık onlara göre çıkarıldık işi bok etmişler. Girdik kontrol ettik ilk aldigimdanda beter suan ne halde bilmiyorum ilgilenmiyorumda. Tukurduklerinide yalayan insanlar geri getirmeyede calistilar ama nese durum bu degil. Anliyacagin farkli ol adam ol, nizamli duzenli ol goturursun isi.

SKYWOLF:
Her yiğidin yoğurt yeyişi farklıdır. Kimi komutanım der, kimi arkadaşım. :)
İnsanlar neden hoşlanıyorlarsa onu yaparlar.
Bizim forumda dediğin gibi aktif üye sayısı az. Eskiden üye sayımız az ama aktif üye sayımız daha fazlaydı. Daha önce de söylemiştim ya, sosyal medya artık daha etkili. Ama evlere şenlik bir yapısı var. Bilen bilmeyen herkes uzman kesiliyor orada. Bir gruba üyeyim ve milletin yanlışlarını düzeltmekten bıktım, artık yazmıyorum. Kahvehane muhabbeti gibi. Forumlar bu konuda sınırlama koyabiliyor hiç olmazsa. Daha kaliteli ve aranılan bilgiyi bulmak çok daha kolay. Sitemizde ister hiçbir üyemiz aktif olmasın, bizim için fark etmez. Biz yine savunma sanayi ile gelişmeleri paylaşmaya, bilgi birikimine ve diğer ilgili hobilerimize devam ederiz. Öncelikli amacımız zaten bu alanda güvenilir bir kaynak olmak.  Tabi ki konular üzerinde bol  ve hararetli tartışmalar olması çok istediğimiz bir şey. :)

KORAYKURT:

--- Alıntı yapılan: SKYWOLF - 14 Aralık 2014, 18:25:34 ---... Tabi ki konular üzerinde bol  ve hararetli tartışmalar olması çok istediğimiz bir şey. :)

--- Alıntı sonu ---

Üstad siz bunları düşünürken birileri de ; forumlarda ki en aktif ,tartışmalara en çok katılan ,tartışma ortamı yaratan ,yeni konular açan kişileri banlamaktan övünç duyuyor ! Falanca üye filanca sebepten dolayı süresiz olarak uzaklaştırılmıştır gibisinden şeyler yazıyorlar. Halbuki forumların amacı  tartışma ortamı yaratmak ve bilgi paylaşmaktır. Bilgi paylaşan aktif üyeyi küstürüp şutlayınca geriye bir şey kalmıyor .

Destinyy:
Tanımlanamayan admin. Öyle bir şey yok kimse kimseyi sudan sebepden banlamaz heleki övünç duymaz suçlayıcı olmayın yapıcı olun. Biz burda tartışma olduğu vakit elimizi atıyoruz iyi veya kötü zamanımızda ve katkıda bulunmaya çalışıyoruz sosyal sorumluluklarımız bir yana. Önemli olan sizlerin katılım sağlamanız biz yön veriyoruz zaten herkezin "kendi" elinden geldiğince.

Burası veya muadil yapıda bir yer nizamiye değil, sivil bir savunma ve strateji formudur. Buralarda oldukça yapıcı ve realist tartışmalar dönmelidir ve ona göre üslub takınılmalıdır. Bize dil anlatım dersinde mental mastürbasyona hizmet ettiği öğretilmedi forumların. Burası ne kahvehane veya oyun parkı değil. O yüzden duruşvs
duruş son derece ciddi, üslup son derece olgun, tartışmalar mantıklı ve doygun ve forum geneli yapıcı ve realist olabilmelidir.

serkan:
100 kişi olmak için 30 üyeye ihtiyacımız var yeni forumda.
100 kişi olmazsak forumu kapatmak gerekecek.
Katılan her keze iphone hediye ediyoruz

http://military.freeforums.org/index.php

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git