Gönderen Konu: Idef ӧzel  (Okunma sayısı 15929 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
Idef ӧzel
« : 13 Mayıs 2011, 15:56:07 »
Herkeze merhabalar,

Bu Ozel konu ile Idef'te tanistigim herkeze selamlarimi sevgilerimi soyluyorum, ozellikle Avci, Skywolf, Tuco, Kilic, Tomcat ve Idef'te gordugum su an isimleri aklima gelmeyen tum arkadaslara.

Idefte iki dolu dolu gunden sonra yine Hollanda'da bulunuyorum. Avci arkadasim ikinci gunu Kore guzeli Juni'yi kacirdin, nerede Avci'm diye agliyordu kizcagiz :)

Maalesef Orko ile gezen HDS isimli arkadas ile tanisamadik, forumlarda baya takisiyorduk orada bir baris kolasi icerdik :)

Benim acimdan IDEF cok basarili ve doyurucu gecti, tum arkadaslarin ilgisi icin yine tesekurlerimi sunuyorum. Gormek istedigim Cabatli arkadasimiz askerde artik diger IDEF'lerde gorusuruz insallah.

Hoscakalin,

Nutuk

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
Idef ӧzel
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2011, 16:28:55 »
Merhabalar Nutuk abi,

Bende çok çok memnun oldum sizlerle ve tüm arkadaşlarla tanıştığıma.Gerçekten hepiniz birbirinden değerli insanlarsınız.

Yonca yı ODTU'de arada bir ziyaret edip hal hatır sormak lazım.

Bu arada özel mesajdan SD kartımdaki IDEF resimlerini yüklediğim linki size attım.

Sevgilerimle

Çevrimdışı amonyak

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Idef ӧzel
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2011, 17:12:25 »
Resimleri bekleriz ,Korelininde olursa fena olmaz  ;D
Ya sevecek ya gideceksiniz baska yolu yok.

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
Idef ӧzel
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2011, 17:21:58 »
Korelinin resmi yok maalesef :(

Resimleri tek tek upload etme imkanım olmadı maalesef iş yüzünden vakit bulamadım ama isterseniz tek bir linke(Rapidshare vs..) yükleyeyim ordan isteyen indirebilir.

Çevrimdışı kuduzcan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Idef ӧzel
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2011, 17:37:04 »
Korelinin resmi yok maalesef :(

Resimleri tek tek upload etme imkanım olmadı maalesef iş yüzünden vakit bulamadım ama isterseniz tek bir linke(Rapidshare vs..) yükleyeyim ordan isteyen indirebilir.

Çok iyi olur Tuco  şimdiden teşekkurler

Çevrimdışı erdix

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Idef ӧzel
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2011, 19:19:50 »
Evet resimlerin hepsini tek bir link altında koyarsanız çok güzel olur. Duckload sitesini tavsiye ederim hiçbir sorun çıkarmadan hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer diğer arkadaşlarda böyle bir şey yaparsa çok memnun olurum. Böyle fuarlara malesef katılamıyorum. Haftaya askere gidiyorum gitmeden resimleri güzel bir şekilde arşivde toplamak istiyorum. İsteyen olursa duckload hesabımıda söylerim hiç sorun değil. Yeterki resimler orjinal haliyle tek bir siteden yüklensin. ;D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
Idef ӧzel
« Yanıtla #6 : 15 Mayıs 2011, 00:26:05 »

Kim kimdir tahmin edin bakalım...  8)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
Idef ӧzel
« Yanıtla #7 : 15 Mayıs 2011, 00:28:14 »
Birbirinden değerli güzel dostlarla güzl bir fuar gezisi oldu. Hepsine teşekkürler. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Idef ӧzel
« Yanıtla #8 : 15 Mayıs 2011, 01:05:01 »
Valla ben kılıç ve seni tanıdım murat abi, diğerlerinide sen söylede merak ettik.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
Idef ӧzel
« Yanıtla #9 : 15 Mayıs 2011, 01:05:49 »
Kendileri söylesinler. :D