DEFENCETURK > İstekleriniz, Önerileriniz ve Merak Ettikleriniz

Geçmiş Olsun

(1/6) > >>

fırtına06:
Türkiye'nin sayılı savunma sanayi forumlarından biri olan DefenceTurk ailesine yapılan bu alçakça saldırıyı en şiddetli şekilde kınıyor ve başta SKYWOLF hocam olmak üzere bütün forumdaşlarıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

serkan:
Datayı yedeklemediniz mi yoksa yedekleyip de bir türlü tekrar geri yükleyemediniz mi
İkincisi ise bir yerlerden yardım temin ederiz çevremizde insanlar var

Aslında çokta önemli değil forumların % 90 faydası gündemi bire bir takip edebilmektir. Bence sıfırlansa bile sorun değil kim eskileri okuyorki zaten yarından itibaren devam ederiz yeni konulara telaşa gerek yok maksat cemiyet olmak anında her şeyi forumda görmek

SKYWOLF:
Teşekkürler arkadaşlar.

Datayı sürekli yedekliyoruz Serkan. Ama ilginçtir; yedeklerin, forumun şu anki tarihine kadar olanların hiç biri çalışmadı! Günlerdir geriye dönük yedekleri sırayla denedik. Sonunda biri çalıştı. Oysa bu ayın 1, 6 ve 7'sinde bile yedeği alınmıştı. Biliyorsunuz son dönemde foruma saldırılar arttı. Özellikle son bir yıldır forumda aksaklıklar meydana geliyordu. Bu yılın başında saldırıların şiddeti arttı.

Bu durum aslında ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu gösteriyor. Bizler ülkemiz için, geleceğimiz için çaba gösteriyoruz. Savunma sanayimizi tanıtıyoruz. Strateji üretiyoruz. Bunda oldukça başarılı oluyoruz ki, bunu istemeyen birilerinin kuyruğuna basıyoruz. Ohh iyi de yapıyoruz. Hiç pişman değiliz! Söz konusu vatansa gerisi tefferuattır. Son 1,5 yıla ait verilerimiz kaybolmuş olabilir. Hatta bütün verilerimiz de kaybolmuş olabilirdi. Ama bu bizi yolumuzdan asla döndüremezdi! Serkan'ın dediği gibi sıfırdan başlardık ve yine aynı etkiyi hissettirirdik. Kısacası bu saldırılar boş! Bizi yıldırmıyor, aksine daha da heveslendiriyor.

Yola devam...

Kamalı Efe:
Cümleten geçmiş olsun..

serkan:
Doğrudan erişimli veri tabanlı forum kullanmak işleri çok basitleştirir
MySQL iyi güzel ama aynı anda on bin kişinin online olduğu forum için anlamlı bence.
Benim forumum olsa dbf mdb gibi basit veri tabanları ile çalışan forumlar seçerdim
Klasörü yedekle oldu bitti eskiden forumlar öyleydi yavaş filanda değildi o kadar.
Şimdi pc ler hızlı sunucular hızlı internet hızlı çok daha rahat olur
Bu mysql iyi güzel de zor.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git