DEFENCETURK > İstekleriniz, Önerileriniz ve Merak Ettikleriniz

Güvenlik Açığıklarımı yoksa İhanet şebekesi mi?

(1/7) > >>

proofstriker:
https://www.youtube.com/watch?v=2J7fRjPUnTU
https://www.youtube.com/watch?v=lEorg3SvjS4

kardeşlerim yukarıdaki görüntüleri izlerken kahroldum nasıl oluyor da üslerimize kadar  giriyorlar fetö ile işbirliği içerisinde olan ve temizlenemeyen subaylar askerimizi doğuda ölüme gönderip yalnız mı bırakıyor ?
görüntüler beni kahretti inşallah gerçek değildir

serkan:
Kürtler ve pkk artık eskisi gibi değil nerede ise devlet gücüne sahip hale geldiler. Bu yüzden bu örgüt ile artık savaş boyutunda mücadele etmek gerekiyor. Dağdaki adamı öldürerek bununla mücadele etmenin imkanı yok çünkü sınırın ötesinde Suriye nin yarısını işgal edebile bir yapının zerre kadar önemsiz unsurları bu dağda üç beş kişi gezen adamlar. Benim bu mücadeledeki önerim artık Kuzey Irak yönetimini kürtlerin teröründen sorumlu tutarak misilleme geliştirmektir. İsrail nasıl iki roket atılınca yada şehirdeki otobüsüne bir sivil saldırınca hedef gözetmeden bütün Gazze ye, Batı Şeria ya yada Lübnan a saldırıyor buna benzer şekilde bizimde pkk saldırılarında kuzey ırak a ve kuzey Suriye ye köprüler enerji hatları depolar postaneler askeri tesisler su tesisleri iletişim hatları direkleri telefonu her şeye saldırmamız lazım. Bir daha olursa yine saldırmak gerek. Çünkü bu kürtler sonuçta aynı kaptan yemek yiyen adamlar bir birlerini durdurabilir dengeleyebilirler. Öbür türlü artık başedilir olmaktan çıktı sınırın ötesi Yunan devleti gibi tankı topu mühimmatı füzesi parası vergi memuru merkez bankası filan olan adamlar oldular bunlar. Ben kişisel olarak kürdistan kurulmasına da karşı değilim bu bizim lehimizde bir şey ama sorumluluğuda üstlenmeli bu devletcik ve pkk yı kontrol etmeli ikna etmeli durdurmalı. Biz kuzey ırak ı her şekilde kollarken desteklerken onlar pkk yı görmezden gelirse bu olmaz. Doğru adamlara bedel ödetmek lazım sınırın ötesi artık bir siyasi oluşumdur ve bizce burası kuzey ırak ın sorumluluğundadır. Oradan gelen her saldırıdan artık sorumlu olmalılar. Yeni Türk kürt dengesi muhabbeti bu gerçeklere göre şekillenmeli.

proofstriker:

--- Alıntı yapılan: serkan - 19 Ağustos 2016, 11:56:15 ---Kürtler ve pkk artık eskisi gibi değil nerede ise devlet gücüne sahip hale geldiler. Bu yüzden bu örgüt ile artık savaş boyutunda mücadele etmek gerekiyor. Dağdaki adamı öldürerek bununla mücadele etmenin imkanı yok çünkü sınırın ötesinde Suriye nin yarısını işgal edebile bir yapının zerre kadar önemsiz unsurları bu dağda üç beş kişi gezen adamlar. Benim bu mücadeledeki önerim artık Kuzey Irak yönetimini kürtlerin teröründen sorumlu tutarak misilleme geliştirmektir. İsrail nasıl iki roket atılınca yada şehirdeki otobüsüne bir sivil saldırınca hedef gözetmeden bütün Gazze ye, Batı Şeria ya yada Lübnan a saldırıyor buna benzer şekilde bizimde pkk saldırılarında kuzey ırak a ve kuzey Suriye ye köprüler enerji hatları depolar postaneler askeri tesisler su tesisleri iletişim hatları direkleri telefonu her şeye saldırmamız lazım. Bir daha olursa yine saldırmak gerek. Çünkü bu kürtler sonuçta aynı kaptan yemek yiyen adamlar bir birlerini durdurabilir dengeleyebilirler. Öbür türlü artık başedilir olmaktan çıktı sınırın ötesi Yunan devleti gibi tankı topu mühimmatı füzesi parası vergi memuru merkez bankası filan olan adamlar oldular bunlar. Ben kişisel olarak kürdistan kurulmasına da karşı değilim bu bizim lehimizde bir şey ama sorumluluğuda üstlenmeli bu devletcik ve pkk yı kontrol etmeli ikna etmeli durdurmalı. Biz kuzey ırak ı her şekilde kollarken desteklerken onlar pkk yı görmezden gelirse bu olmaz. Doğru adamlara bedel ödetmek lazım sınırın ötesi artık bir siyasi oluşumdur ve bizce burası kuzey ırak ın sorumluluğundadır. Oradan gelen her saldırıdan artık sorumlu olmalılar. Yeni Türk kürt dengesi muhabbeti bu gerçeklere göre şekillenmeli.

--- Alıntı sonu ---
Serkan tam tersini düşünüyorum ordu içi temizlendikçe bunlar fetöden saldırın talimatı alıyor son çırpınışlar bunlar ellerinde herşeyi kullanıyorlar almanya bunara daha yeni güdümlü füze gönderdi .bu kuzey ırakın değil türkiyenin sorunu nusaybiinde bombaların üzerine asker göndren fötöcü hainlrde bu tarzda düşünüyordu ama allahın izniyle ordumuz muzaffer oldu bu saatten sonra içi arındırılmış güçlü bir ordu mevcut ancak tek tük kalanlar kordinat verme gibi şeylere devam edebilir sorun değil .eminimki tsk çok yakında çok geniş çağlı oprasyonlar başatıcak.ve pydnin hataya uzanması engellenecek çünkü abd sözünü tutmayacak.barış dedebağında dediği gibi bu saatten sonra canını düşünen soysuz köpektir grekirse bu millet sokaklara dökülüp oluk oluk doğuya akacak

Alparslan:
kimse yanlış anlamasın asla kürtleri öldürelim işkence çektirelim eziyet edelim taraftarı değilim hiç bir insanın ölmesini istemeyiz ama hak eden yurttan kovulmalı

enes8101:
Maalesef güvenlik açığı!

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git