Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 303285 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlicanAli__

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #2330 : 06 Şubat 2024, 04:49:55 »
Niye Karadeniz'de yeni gaz petrol yatakları bulamadık kaç yıl geçti. Aramıyorlar galiba layığı ile

Benim aklım doğu akdenizde, çalışmaları durdurdular, yunanistanın işine geliyor bu

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #2331 : 06 Şubat 2024, 08:11:39 »
Niye Karadeniz'de yeni gaz petrol yatakları bulamadık kaç yıl geçti. Aramıyorlar galiba layığı ile

KAAN'ın uçtuğu gün bulurlar.  ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SH

• DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2332 : 06 Şubat 2024, 10:42:34 »
10 gün önce sadece Gabar ile ilgili bir bilgi gelmişti. Günlük üretim 35 bine çıkmış. Muhtemelen bu ay sonunda 45 bin civarına gelecek. 900 bin civarında ihtiyaç olduğunu göz önüne alırsak pek gıdıklamıyor ama yine de bugun gibi 3-4 tane daha bulduk mu bu işin sonunda en azından daha az cari açık veririz.

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 297
« Yanıtla #2333 : 06 Şubat 2024, 10:57:17 »
Kurban olduğum Allah celle celalühü hikmetinden sual olmaz ne eylerse güzel eyler ama şu petrolü verecekse dünya ceyranlı arabaya geçmeden verse keşke
Rusya Ukrayna savaşının çözümü bağımsız Kırım devletidir.

Çevrimdışı SH

• DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2334 : 06 Şubat 2024, 11:34:14 »
Kurban olduğum Allah celle celalühü hikmetinden sual olmaz ne eylerse güzel eyler ama şu petrolü verecekse dünya ceyranlı arabaya geçmeden verse keşke

Petrolu sanmiyorum ki Allah bize vermesin :) Birilerinden izin almadan olmuyor bu isler iste. Butun sorun burada.

Çevrimdışı ozanb

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2335 : 06 Şubat 2024, 20:24:41 »
Ben, bu petrol ve gaz sondaj islerine amator derecede merakli biriyim.Bu Gabar petrol alanlarini biraz arastirdim.Google earth 'e girince en son guncelleme 5 kasim 2023 olarak gozukuyor. Ve size verecegim koordinatlara bakarsaniz eger oralada acilmis , acilmakta olan bir suru petrol kuyusu goreceksiniz.37°26'26"N 42°05'40"E
Yada direk Akcay koyu , Sirnak olarak yazin.

Çevrimdışı ozanb

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2336 : 06 Şubat 2024, 20:28:42 »
Ve arkadaslar, dogu Akdeniz'de aramalar durmadi.Abdulhamid sondaj gemimiz 12 agustos 2023 tarihinden beri ayni yerde sondaj yapiyor.Benim arastirmalarima gore bu, normal bir sure degil.Twitter'da gemide bozulan bir parca icin , sondajin belirli bir sure durdugunu iddiarini okudum.Ama neredeyse 7 ay oldu sondaj baslayali.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2024, 20:29:34 Gönderen: ozanb »

Çevrimdışı sahin1

• DefenceTurk
  • *
  • 13
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2337 : 06 Şubat 2024, 21:10:46 »
Karpal tünel sendromu yaşayan arkadaşlar. Aynı dert bende de var. Bir ayı geçti. Belirtiler aynı. Ben hemen Aile Hekimine gittim. Beni Hastaneye yönlendirdi. Bu hastalık sinir sıkışması. Elleriyle çok bulaşık yıkayan bayanlar, bilgisayarla çok haşır neşir olan kişiler vs. Ama en çok da şeker hastaları bu hastalığın mağduru olurlar. O yüzden ihmal etmeyin, doktora görünün. Ayrıca bir tavsiye, mutlaka şekerinizi de ölçtürün. Hastanede gideceğiniz poliklinik Nöroloji. Doktora emareleri söyler söylemez sizi hemen EMG çekimine yönlendirir. Sonucu 2 günde çıkar. Sonuca bağlı olarak size öncelikle eller için atel verirler ki ben halen kullanıyorum. Eldiven gibi bir şeydir ve ellerinizi sabitler, rahatlatır. Gündüzleri neyse de yatarken kullanmanızı ister doktorunuz. 6 hafta süreç devam eder. Benim bu sürecim devam ediyor. Atel 300 TL civarıdır. Eczanelerde bulunmaz. Hastanelerin yakınlarındaki medikallerde bulursunuz.
Benim gibi rahatsız arkadaşlara şimdiden Allah kolaylık versin, geçmişlerden olsun.

Çevrimdışı aydındurmus

• DefenceTurk
  • *
  • 16
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2338 : 06 Şubat 2024, 23:37:07 »

o verdi biz çıkarmıyoruz...

Çevrimdışı AlicanAli__

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2339 : 07 Şubat 2024, 22:42:16 »
Ve arkadaslar, dogu Akdeniz'de aramalar durmadi.Abdulhamid sondaj gemimiz 12 agustos 2023 tarihinden beri ayni yerde sondaj yapiyor.Benim arastirmalarima gore bu, normal bir sure degil.Twitter'da gemide bozulan bir parca icin , sondajin belirli bir sure durdugunu iddiarini okudum.Ama neredeyse 7 ay oldu sondaj baslayali.

Benim kastettiğim aramaların tamamını yunanların haritasındaki bize kalan yerler üzerinde yapıyoruz, mavi vatanın geri kalanında yapmıyoruz artık