Gönderen Konu: 2023 Yılın Üyesi  (Okunma sayısı 6576 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kaptan-I Derya

• DefenceTurk
  • *
  • 37
  • DefenceTurk.com
Ynt: 2023 Yılın Üyesi
« Yanıtla #40 : 10 Aralık 2023, 12:26:29 »
Buraya birçok arkadaş, "Aydınlatıcı, doyurucu bilgi" yazıyor. Bunları keyifle de okuyorum. Katkıda bulunan herkese de teşekkürler.
Ben yılın adayı olarak  "VLS" diyorum.
+1
Toprakların ucu deniz olan bir ulusun sınırını, halkının kudret ve yeteneğinin hududu çizer bu yüzden mükemmel ve kaadir bir Türk Donanmasına malik olmak gayedir.

Çevrimdışı baryshx

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #41 : 12 Aralık 2023, 05:46:41 »
Gelgitleri fazla ama yine de Putty diyorum. :P

İkizler burcu herhalde  ;D

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #42 : 12 Aralık 2023, 06:04:18 »
Ben Yaşar'ın lehinde adaylıktan çekildim afedersiniz benim oyları Yaşar a eklesin idare. Köşeme çekilicem çok gerildim. 
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2023, 06:05:00 Gönderen: putty »
Rusya Ukrayna savaşının çözümü bağımsız Kırım devletidir.

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 74
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #43 : 27 Aralık 2023, 13:04:40 »
Sahi 2023 de yılın üyesi kim oylamasına oyum putty'ye

Demek ki ateist olman sana oy vermemize engel değil.Üstelik bunu cuma namazına giden biri olarak söylüyorum tabi bende o kadar dindar değilim orası ayrı bir konu,laikliği benimsemiş biriyim,demek ki din bir sebep olamaz işin özeti.Böyle olsaydı İsrail-filistin
Meselesinde İsrail yerine filistini tutmam lazımdı halbuki ben İsrail'den yana olma taraftarıyım.

Neyse konu baya amacı dışı oldu ama yani sn.putty ateist olmanız engel değil oyum size olurda bağlanmazsak arkadaşlar yani yönetim benim yerime size oy verir.

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #44 : 27 Aralık 2023, 13:21:01 »
Bende yönetime olan bütün saygımla kararı bekliyorum

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 197
« Yanıtla #45 : 27 Aralık 2023, 13:35:05 »
Sahi 2023 de yılın üyesi kim oylamasına oyum putty'ye

Demek ki ateist olman sana oy vermemize engel değil.Üstelik bunu cuma namazına giden biri olarak söylüyorum tabi bende o kadar dindar değilim orası ayrı bir konu,laikliği benimsemiş biriyim,demek ki din bir sebep olamaz işin özeti.Böyle olsaydı İsrail-filistin
Meselesinde İsrail yerine filistini tutmam lazımdı halbuki ben İsrail'den yana olma taraftarıyım.

Neyse konu baya amacı dışı oldu ama yani sn.putty ateist olmanız engel değil oyum size olurda bağlanmazsak arkadaşlar yani yönetim benim yerime size oy verir.

Bu dünya boş değil sayın denizci ama herkes kendisi bilir ve her koyun kendi bacağından asıllıdır. Ben de kararımı tekrarlıyorum benim oyum Puttiye

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #46 : 27 Aralık 2023, 13:56:21 »
2024 de güzel ülkemizden huzur ve bereket eksik olmasın tüm kötü enerjiler uzak olsun vatanımıza içerde dışarda göz dikenler kahrolsun şer eksenler tarumar olsun bize düşmanlık hissiyatı olanlar amaçlarına ulaşamasın. İnşallah sizlerin teveccühü ve saygıdeğer yöneticilerimiz takdiri ile bu sene çok umutluyum yılın üyeliğinde

Çevrimdışı orko_8

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 3
« Yanıtla #47 : 27 Aralık 2023, 13:58:14 »
Her ne kadar "gümbür gümbür" goygoyu artık baymış olsa da; çoğu kişinin adını dahi bilmediği Zengezur meselesine yılllar öncesinden dikkat çeken, UMTAS/OMTAS, hava üslerindeki hangarlar ve daha hatırlayamadığım pek çok konuda nokta atışı tespit ve öngörüleri olan putty'ye sadece "yılın üyesi" değil ayrıca özel bir ünvan verilmeli bence.

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #48 : 27 Aralık 2023, 14:06:42 »
Teveccühlerinize layık olmaya çalışıyorum üstadım. Afedersiniz karışılmaz ama HDS Robust siz filan ara sıra bir iki satır yazzasın camiyamıza bir motivasyon olurdunuz buraların yeni nesiller için kuluçka görevine hala büyük ihtiyaç var.

Çevrimdışı orko_8

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 3
« Yanıtla #49 : 27 Aralık 2023, 14:22:58 »
Çok teşekkür ederim. Görevimden ve yoğunluğumdan dolayı katılmam mümkün değil ama tartışmaları yakından ve keyifle takip ediyorum. Sektör ortalamasının bir hayli üstünde kalitede fikir alışverişi yapıldığını rahatlıkla söyleyebilirim.